Профактив ЧНПУ відвідав презентацію 5baksiv.netУ рамках презентації нового соціально-молодіжного мас-медіа проекту у грудні профспілкові активісти Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка мали змогу долучитись до обговорення нагальних проблем молоді в нашій країні.

З профактивом поспілкувались Руслан Ткаченко – продюсер проекту та виконавці головних ролей Нікіта Бичков–Андрієвський та Денис Ейдер. Також на зустрічі були присутні представники академії креативності ЧІКС. Спілкування було дуже продуктивним завдяки комфортній та творчій атмосфері вечора.

Профактив ЧНПУ відвідав презентацію 5baksiv.netНовий серіал 5baksiv.net був створений під егідою телеканалу “UA:Перший”. Перші серії вийшли на екрани вже цієї осені. Проект набирає популярності серед глядачів завдяки тому, що в ньому показані актуальні проблеми молоді в Україні. Під час презентації організатори та гості мали змогу обговорити та поділитись своїми думками з приводу того, чи дійсно цей веб-проект вартий уваги та чому так важливо саме зараз звернути увагу на молодь нашої країни.

Профком студентів підкинув продюсеру кілька реальних соціальних історій, які, ми сподіваємось, будуть використані у сюжеті фільму. Це не перший соціально-волонтерський проект, в якому бере участь первинна профспілкова організація студентів ЧНПУ, сподіваємось на продовження плідної співпраці з організаторами проекту.

Профактив ЧНПУ відвідав презентацію 5baksiv.net

Марина Ячна
заступник голови профкому студентів ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>