Головам районних, міських, первинних організацій Профспілки

Про приведення видів
економічної діяльності у
відповідність до нового КВЕД

1 січня 2012 року набрав чинності новий Національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності», затверджений наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 № 457 (далі КВЕД-2010). Чинність попереднього КВЕД-2005 припиняється 31.12.2012.

Оскільки в обох КВЕД коди такого виду економічної діяльності як «діяльність професійних спілок» відрізняються, то профспілковим організаціям, які мають статус юридичної особи, слід до 31.12.2012 змінити код з «91.20.0» на «94.20». Порядок дій:

  1. Заповнити форму 4 «Реєстраційна картка про внесення змін до відомостей про юридичну особу, яка міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (наказ Міністерства юстиції України від 14.10.2011 № 3178/5). Зразок форми додається (дані, які слід замінити, виділені червоним кольором). На кожній заповненій сторінці (1, 5, 7) ставиться прізвище та ініціали голови, підпис, дата, печатка.
  2. Виготовляється супровідний лист відповідно до вимог діловодства (бланк або штамп, вихідні номер і дата, підпис).
  3. Супровідний лист та форма 4 подаються до районного (міського) управління юстиції. Рекомендуються, щоб на другому примірнику супровідного листа працівник управління юстиції зробив відмітку про отримання документів.
  4. Управління юстиції самостійно передає державному реєстратору форму 4, який вносить дані про зміну КВЕД до державного реєстру юридичних осіб, а відділ (управління) статистики – до єдиного державного реєстру підприємств, організацій, установ України (ЄДРПОУ).
  5. Через деякий час Вам слід уточнити у відділі (управлінні) статистики, чи внесені зміни до ЄДРПОУ. Якщо такі зміни внесено, у відділі (управлінні) статистики слід отримати нову довідку з ЄДРПОУ.
  6. Копія довідки відділу (управління) статистики надається до установи банку, управління Пенсійного фонду та органів Державної податкової служби. До Державної податкової служби також подається заява за формою 1-ОПП.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2013 року органи Пенсійного фонду та Державної податкової служби не прийматимуть документів, зокрема, звітів, за старим КВЕД.

Додаток:
1) зразок форми 4;
2 )зразок супровідного листа.

Заступник голови обласної організації Профспілки                                  Н.В. Дудка

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>