Президія ЦК Профспілки затвердила план роботи на 2016 рік27 січня 2016 року задля визначення тактики дій у поточній суспільно-політичній ситуації та організації внутріспілкової роботи відбулося засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Вів засідання президії Голова Профспілки Георгій Труханов. В засіданні взяла участь Тетяна Матвеєва – голова Чернігівської обласної організації Профспілки.

Цього разу було розглянуто ряд питань поточної роботи, зокрема, формування бюро президії ЦК Профспілки, затвердження бюджету на 2016 рік, делегування членів Профспілки до складу Ради та Президії Федерації профспілок України, порядок нагородження спілчан профспілковими відзнаками та почесними нагородами.

Президія ЦК Профспілки затвердила план роботи на 2016 рікПрезидія ЦК Профспілки відзначила, що План основних заходів ЦК Профспілки на 2016 рік розроблено на виконання рішень VІІI з’їзду Профспілки, Основних напрямів діяльності Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки, спрямованих на захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів кожного члена Профспілки, її організаційне і фінансове зміцнення, ефективну та змістовну роботу організаційних ланок всіх рівнів, в першу чергу первинних профспілкових організацій, з урахуванням пропозицій виборних профспілкових органів. І після обговорення його було затверджено.

Після відкритого обміну думками та обговорення президія прийняла відповідні постанови за усіма питаннями порядку денного.

За інформацією прес-служби Профспілки працівників освіти і науки України

Президія ЦК Профспілки затвердила план роботи на 2016 рік

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>