Представниця Чернігівщини відзначилася на XIII Міжнародній спартакіаді вчителів у БолгаріїНещодавно у Республіці Болгарія (м. Варна, Гранд Готель Варна – Св. Костянтин і Елена) закінчилася XIII Міжнародна спартакіада вчителів. Організатори спартакіади – Профспілка болгарських вчителів та Болгарська федерація робітників «Спорт і здоров’я» за підтримки Мінстерства молоді та спорту Республіки Болгарія.

Спартакіада проводилася під патронатом Пламена Дімітрова – голови Конфедерації незалежних профспілок Болгарії, Янки Такевої – голови Болгарської Профспілки вчителів та Сьюзан Флокен – директора Європейського комітету профспілок освіти.

Делегацію від нашої країни очолив заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк.

У спартакіаді взяли участь майже 500 осіб – команди з Польщі, Румунії, Таджикістану, Білорусі та України та з усіх округів Болгарії.

Представниця Чернігівщини відзначилася на XIII Міжнародній спартакіаді вчителів у БолгаріїУкраїну представила делегація із 16 осіб, у складі якої спортсмени-вчителі з восьми областей України: Волинської, Житомирської, Львівської, Одеської, Сумської, Чернівецької, Чернігівської областей.

Традиційно спартакіада включала змагання з 10 дисциплін: міні-футбол, пляжний волейбол, вуличний баскетбол (стрітбол), настільний теніс, плавання, шахи, бридж, дартс, петанк, перетягування канату.

Наші спортсмени були заявлені у 3-х видах змагань: шахи, настільний теніс, плавання.

Представниця Чернігівщини відзначилася на XIII Міжнародній спартакіаді вчителів у Болгарії

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок почесне ІІІ місце посіла представниця Чернігівської області Інна Білащенко!

За загальнокомандними результатами у збірної України – 5 місце серед 26 команд.

Щиро вітаємо наших переможців та призерів з новими перемогами! Ми вами пишаємося і бажаємо усім доброго здоров’я, спортивних досягнень, натхнення до тренувань та успіхів у подальших справах!

За інформацією відділу з гуманітарних питань ЦК Профспілки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>