photo_2021-09-28_15-51-10Минулого тижня в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася посвята першокурсників у студенти. Усе дійство відбувалося в культурно-освітньому центрі «Юність».

Організаторами посвяти виступили творчий проект #naStile, соціально-гуманітарний відділ університету та профком студентів.

З першокурсниками зустрілися начальник соціально-гуманітарного відділу Віталіна Скороход і голова первинної профспілкової організації студентів Сергій Іванюк. Вони ознайомили студентів з роботою соціально-гуманітарного відділу та профкому студентів університету.

photo_2021-09-28_15-53-33

На цьому заході профком студентів урочисто прийняв першокурсників у члени Профспілки працівників освіти і науки України. Усі вони отримали розроблену профкомом «Пам’ятку студенту».

photo_2021-09-28_16-43-34

Далі першокурсники взяли участь у різноманітних і цікавих конкурсах у дружній атмосфері студентського культурно-освітнього центру.

Профспілковий комітет студентів опікується діяльністю цього центру і удосконалює проведення різноманітних заходів. Під час молодіжної вечірки голова профкому Іванюк Сергій сказав: « Ми зацікавлені, щоб студенти в університеті активно відпочивали. Для цього ми створюємо всі умови. “Юність” – це головний осередок для відпочинку. І саме у нашому студентському кафе проводяться найкращі вечірки в Ніжині з конкурсами та призами, і все це за підтримки профкому. Ми постійно піднімаємо рівень організації проведення заходів та створюємо чудові умови для відпочинку членів нашої Профспілки працівників освіти і науки України».

IMG_7001

Сергій Іванюк

голова профкому студентів НДУ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>