П О С Т А Н О В А

президії комітету Чернігівської обласної організації

Профспілки працівників освіти і науки України

23 грудня 2011 року

Про хід виконання постанови президії

від 24.06.2010 «Про виконання районної угоди,

колективних договорів в закладах і установах освіти

Корюківського району»

На виконання постанови президії комітету обласної організації Профспілки від 24.06.2010 «Про виконання районної угоди, колективних договорів в закладах і установах освіти Корюківського району» 01.07.2010 обласна організація отримала висновок Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щодо мінімального розміру доплати за роботу у нічний час працівників освіти, який підтверджував неправомірність здійснення відділом освіти Корюківської райдержадміністрації доплати за роботу в нічний час в розмірі 20 % ставки (окладу).

У серпні 2010 року відділом освіти Корюківської райдержадміністрації усунені виявлені порушення:

1) працівникам освіти району нарахована доплата за використання в роботі дезінфікувальних засобів, а також працівникам, які зайняті прибиранням туалетів, починаючи з 1 січня 2010 року; сума нарахованих виплат за період з січня по серпень 2010 року склала 20 тис. грн.;

2) працівникам освіти району дорахована доплата за роботу в нічний час, починаючи з 1 січня 2010 року; сума дорахованих виплат за період з січня по серпень 2010 року склала 24 тис. грн.;

3) працівникам Корюківської гімназії за вакантні години перерахована заробітна плата з погодинної на оплату по тарифікації з моменту внесення змін до тарифікації (26.04.2010) по серпень 2010 року; сума додаткових виплат склала 560 грн.

Загальна сума дорахованих працівникам освіти Корюківського району коштів склала майже 45 тис. грн.

Корюківською районною організацією Профспілки ініційовані зміни до районної Угоди, які підписані 08.04.2011 та 15.08.2011. Звітування про виконання районної Угоди проведене на засіданні пленуму комітету районної організації у грудні. У навчальних закладах запроваджене щорічне звітування про виконання колективних договорів у травні-червні одночасно із звітом керівника.

5-6 грудня 2011 року обласною організацією Профспілки проведене навчання голів районних, міських, первинних організацій ВНЗ, ПТНЗ з питань укладення колективних договорів і угод.

Президія комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Інформацію Корюківської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України взяти до уваги (додається).

2. Зняти з контролю виконання постанови президії комітету обласної організації від 24.06.2010 «Про виконання районної угоди, колективних договорів в закладах і установах освіти Корюківського району».

3. Довести дану постанову до районних, міських, первинних організацій.

Голова                          Т.А.Матвеєва

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>