На веб-сайті офіційного Інтернет-представництва Президента України триває збір підписів до електронної петиції щодо підняття розміру мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів освітніх ступенів вищої освіти до розміру прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць (№22/001450-еп).

Петиція подана Богданом Буйволом – заступником голови профкому Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Зміст петиції: «Із 1.01.2016 підняти розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів освітніх ступенів вищої освіти до розміру прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць.

Розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів ступеня молодшого бакалавра підняти до двох третин розміру прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць, як записано в п.6 ст. 62 Закону України «Про вищу освіту» від 1.07.2014.»

Долучитися до голосування за петицію можна тут.

Підтримайте молодь – майбутнє української держави!

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>