Чернігів та Гомель. Підписано договір про міжнародну співпрацю

Документ підписують лідери обласних організацій профспілок: Микола Філіпцов (Гомельська) та Тетяна Матвеєва (Чернігівська).

Делегація керівників організаційних ланок Чернігівської обласної організації Профспілки з метою налагодження відносин з профспілковими об’єднаннями зарубіжних країн, з якими існують історичні, культурні та економічні зв’язки, нещодавно побувала у Гомельській обласній організації Білоруської профспілки працівників освіти і науки.

Обласні організації двох сусідніх регіонів пов’язують давні дружні відносини. Обмін досвідом роботи, методичними посібниками, інформацією про діючі законодавчі та нормативні документи з питань оплати праці і охорони праці, спільні семінари, спортивні змагання проводилися в Чернігівській та Гомельській областях, а також в їхніх прикордонних районах.

З метою продовження цих традицій виникла пропозиція підписати нову редакцію договору про співпрацю між Гомельською обласною організацією Білоруської профспілки працівників освіти і науки та Чернігівською обласною організацією освіти і науки України.

Чернігів та Гомель. Підписано договір про міжнародну співпрацюНа зустрічі представників обох обласних організацій у м. Гомель відбулося підписання договору. На початку зустрічі голови обласних організацій Філіпцов Микола Акімович (Гомельська обласна організація) та Матвеєва Тетяна Анатоліївна (Чернігівська обласна організація) ознайомили присутніх з діяльністю обласних профспілкових організацій. Після обговорення нової редакції договору відбулося його підписання.

Сторони договору зобов’язалися здійснювати співпрацю у відповідності до законодавчих актів Республіки Білорусь і України, Статутів профспілок і будувати свої відносини на основі принципів солідарності членів профспілки та їх об’єднань у відстоюванні і захисті трудових, соціально-економічних прав та інтересів працюючих та сприяти встановленню і розвитку дружніх зв’язків.

Чернігів та Гомель. Підписано договір про міжнародну співпрацю

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>