IMG_20191115_11384515 листопада 2019 року відбулася звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації Парафіївської територіальної громади Профспілки працівників освіти і науки України, яка була створена  в січні  2017 року на установчих зборах.

У роботі конференції взяли участь Валентина Карпенко - голова Парафіївської селищної ради та Петро Маслак – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

З доповіддю про роботу профспілкового комітету за звітний  періоді виступила Віра Савченко – голова Первинної профспілкової організації.

Зокрема, вона відзначила, що на даний час організація нараховує 154 члени Профспілки, що становить 98% від усіх працюючих.

За звітний період профспілковим комітетом було проведено значну роботу по організації громадського контролю за дотриманням законодавства про працю,  охорону праці, наданню правової допомоги членам Профспілки.

Протягом звітного періоду вчасно виплачувалася заробітна плата, відпускні, одночасно з ними і кошти на оздоровлення педагогічним працівникам. До професійного свята всім працівникам закладів освіти надавалась премія, а в кінці фінансового року – винагорода педагогічним працівникам і премія обслуговуючому персоналу.

Особливу увагу  у звітній доповіді було приділено колективному договору, який укладено на 2019 та  2020 роки між адміністрацією Парафіївської селищної ради та Первинною профспілковою організацією Парафіївської територіальної громади Профспілки працівників освіти і науки України. Відповідно до цього  договору педагогічні працівники мають надбавку за престижність роботи у розмірі 20%,  обслуговуючий персонал за роботу в нічний час – 40%. У закладах освіти громади  проведено атестацію робочих місць кухарів, надаються додаткові відпустки за шкідливі умови праці. Певній категорії працівників надаються  додаткові дні відпустки за ненормований робочий день тощо.

Доповідачка наголосила  на тісну співпрацю та соціальний діалог з керівниками громади.  Вона висловила подяку голові селищної ради Валентині Карпенко за розуміння освітянських проблем та належну увагу до трудових, соціально-економічних інтересів  працівників закладів освіти територіальної громади. Адже слова поваги і шани до освітян громади підкріплені реальними справами голови селищної ради.

У доповіді проаналізовано стан організаційної, інформаційної,  культурно-масової роботи та  організації  оздоровлення членів Профспілки та їх дітей.

У обговоренні доповіді взяли участь делегати конференції, які підняли ряд проблемних питань. Зокрема, питання оплати праці працівників закладів дошкільної освіти, яка суттєво відстає від заробітної плати учителів.

У своєму виступі голова Парафіївської селищної ради  Валентина  Карпенко зупинилась на проблемних питаннях діяльності і фінансування  закладів освіти і запевнила, що і надалі буде зміцнювати соціальний діалог з профспілкою.

 

Роботу профспілкового комітету делегати визнали задовільною.

Головою первинної профспілкової організації територіальної громади знову обрано Савченко В.І.

 

received_705867673157365

received_2209311709362850

Віра Савченко – голова Первинної

 профспілкової організації Парафіївської

                     територіальної громади

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>