IMG_0307У четвер 27-го лютого відбулося перше засідання президії комітету обласної організації, яку було обрано після звітно-виборної конференції.

Президія спільно з колегією Управління освіти і науки Чернігівської ОДА розглянула підсумки участі трудових колективів у Всеукраїнському громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в установах і закладах освіти області у 2019 році. Переможцями регіонального етапу І категорії одноголосно визнано колективи:

І місце – комунальний заклад « заклад дошкільної освіти №3 «Дитяча академія» Чернігівської міської ради ( завідувач Бочок Т.Т., голова первинної профспілкової організації Шовкова В.В.);

ІІ місце – Кинашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борзнянської районної ради Чернігівської області ( директор Прядка Н.М., голова первинної профспілкової організації Саєнко І.О.);

ІІІ місце – заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Джерельце» Варвинської селищної ради Варвинського району Чернігівської області ( директор Виноградська Т.Г., голова первинної профспілкової організації Грицик А.М.)

Члени президії прийняли рішення матеріали переможця подати до Центральної оглядової ради та оголосити Подяку ряду закладів освіти за участь у ІІ етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України.

З даного питання президія прийняла рішення ініціювати внесення змін до Положення про Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов   і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України у зв’язку із створенням органів управління освітою ОТГ та різним їх статусом, відсутністю колегій в деяких органах управління освітою, створенням Первинних профспілкових організацій на рівні ОТГ.

На виконання обласної Програми оздоровлення і відпочинку членів Профспілки та членів їх сімей у 2020 році президія прийняла рішення придбати путівки на оздоровлення дорослих і дітей і затвердила попередній їх розподіл згідно з заявками районних, міських, первинних профспілкових організацій територіальних громад та закладів вищої і професійно-технічної освіти.

За поданням профспілкових комітетів закладів вищої освіти члени президії призначили сім стипендій комітету обласної організації кращим профспілковим активістам-студентам. Розмір стипендії обласного комітету на 5% більше академічної.

Президія розглянула виконання бюджету комітету обласної організації за 2019 рік та ряд інших робочих питань і прийняла відповідні рішення.

IMG_0305

IMG_0308

IMG_0313

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>