Вже багато років проблемою освітньої галузі Чернігівської області є заборгованість із заробітної плати. Причину цього Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України вбачає в демографічному стані області, який не враховує Формула розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2015 р. № 435.

Обласна організація Профспілки неодноразово надсилала органам влади пропозиції щодо вдосконалення Формули.

Останній такі пропозиції направлені протягом березня-квітня 2016 року до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів, Департаменту фінансів облдержадміністрації, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Суть пропозицій полягала в запровадженні коефіцієнта густоти учнівського контингенту, який дозволить вирівняти ситуацію з мережею загальноосвітніх навчальних закладів та фінансуванням освіти в різних регіонах держави.

6 травня отримана відповідь від Міністерства освіти і науки України, яке також неодноразово ініціювало власні пропозиції змін до Формули щодо щільності населення.

Завантажити текст:

Пропозиції змін до Формули розподілу освітньої субвенції

Відповідь МОН про зміни до Формули розподілу освітньої субвенції

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>