photo_2022-11-17_12-47-24Такими словами звернувся до студентів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя його ректор Олександр Самойленко на урочистостях з нагоди  Міжнародного дня студентів.

  У теплій атмосфері старого гоголівського корпусу зібралася студентська молодь.  Ректор університету Олександр Самойленко, начальниця відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції Віталіна Скороход  та голова Первинної профспілкової організації  студентів Сергій Іванюк привітали їх із святом.

У своєму вітальному слові ректор університету зазначив, що сьогоднішнє студентське святоphoto_2022-11-17_16-05-00  доводиться відзначати в умовах непримиримої, безкомпромісної боротьби з підступним і жорстоким ворогом за суверенітет, територіальну цілісність і незалежність нашої Неньки-України. Побажав студентам зберігати оптимізм і полум’яну любов до Батьківщини, відданість своїм ідеалам і віру у власні сили, досягти успіхів у навчанні та професійній діяльності, реалізувати свої життєві плани та відчути всю багатогранність і неповторність студентського життя.

Ректор нагородив 50 студентів спільними Почесними Грамотами університету та профкому студентів за високі досягнення у навчанні, ініціативність, активну участь у громадській роботі закладу .

Студентів із святом привітали Віталіна Скороход,  Сергій Іванюк  та Ірина Кириєнко – голова студентської ради.  У своїх вітаннях вони бажали студентам

використовувати  цей найбільш відповідальний і творчий період їхнього життя для власного розвитку, бути активними і наполегливими  у здійсненні мрій та життєвих планів.

Molod 2За популяризацію закладу вищої освіти   серед молоді та активну участь у громадському житті університету  Сергій Іванюк вручив Подяки  профкому студентів найактивнішим студентам-членам Профспілки. Відзнаки були вручені не тільки студентам, а і їхнім викладачам.

За підтримку діяльності Первинної профспілкової організації студентів комітет Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України оголосив Подяку Самойленку Олександру Григоровичу – ректору Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

За допомогу Первинній профспілковій організації студентів у проведенні усіх молодіжних заходів Подяки обласного комітету були також вручені  Віталіні Скороход -  начальниці відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції, Олександру Пархоменку – доценту кафедри музичної педагогіки та хореографії, Анні Сіряковій – старшому викладачу кафедри музичної педагогіки та хореографії, Денису Ковалю – провідному фахівецю відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції.

Голова Первинної профспілкової організації студентів Сергій Іванюк  отримав нагороду -  Нагрудний знак ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Профспілковий лідер».

На урочистостях яскравості заходу своїми музичними талантами додали студенти Вікторія Сивокінь, Валерія Толстоліс, Дмитро Демидов та В’ячеслав Кланюк.

Дякуємо нашим захисникам, що роблять усе для того, щоб наші студенти здобували гідну освіту, творчо розвивалися, а головне – жили.

Слава Україні!  Слава ЗСУ!  Слава героям!

Сергій Іванюк – голова Первинної

профспілкової організації студентів університету

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>