Навчається профспілковий актив освітян міста НіжинаОрганізаційні ланки Чернігівської обласної освітянської Профспілки надають важливого значення навчанню профактиву, використовуючи для цього різноманітні форми і методи. Однією із форм навчання є виїзні семінари, які проводяться за участі працівників апарату обласного комітету, викладачів Навчально-методичного центру (НМЦ) профспілок Чернігівської області.

Ніжинська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України має певну систему в організації навчання голів первинних профспілкових організацій та профспілкових активістів. Минулого тижня виїзний семінар профактиву на базі НМЦ профспілок був присвячений діяльності первинних профспілкових організацій в умовах сьогодення.

Питання перебування працівників у профспілці турбує сьогодні усі організаційні ланки. Тому тренінг «Мотивація профспілкового членства: теорія і практика», який провів Володимир Ковальчук — викладач, юрист Навчально-методичного центру профспілок з цікавістю був сприйнятий учасниками семінару. Вони взяли активну участь у практичних заняттях, самостійно визначили основні мотиви виходу із профспілки і ознайомилися із основними методами залучення до неї працюючих. Далі викладач зупинився на особливостях ведення фінансової роботи у профспілках у 2019 році.

Навчається профспілковий актив освітян міста НіжинаСавенко Оксана — головний бухгалтер обласної організації ознайомила учасників семінару з обласною Програмою оздоровлення та відпочинку членів Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та членів їхніх сімей та планом її реалізації у 2019 році.

Питання організаційної роботи у первинних профспілкових організаціях і особливості звітно-виборної кампанії 2019 року висвітлила у своєму виступі Ніна Дудка – заступник голови обласної організації Профспілки. Основна увага була приділена дотриманню профактивом основних вимог Статуту Профспілки працівників освіти і науки України та Закону України «Про профспілки. Їх права та гарантії діяльності».

У зв’язку з тим, що в м. Ніжин напружена ситуація з фінансуванням освітньої галузі Олексій Лугина — юрисконсульт обласної організації Профспілки розказав учасникам семінару про формулу розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами. Зокрема, про цьогорічні зміни, які дозволили збільшити обсяг субвенції для м. Ніжина на 26,5%. Також присутнім були розкриті норми законодавства, які дозволяють захищати членів профспілки через колективні договори.

Учасники семінару отримали відповіді на всі свої запитання і залишилися задоволені проведеним навчанням.

Навчається профспілковий актив освітян міста Ніжина

Навчається профспілковий актив освітян міста Ніжина

Навчається профспілковий актив освітян міста Ніжина

Навчається профспілковий актив освітян міста Ніжина

Навчається профспілковий актив освітян міста Ніжина

Навчається профспілковий актив освітян міста Ніжина

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>