На Ічнянщині підбивають підсумки року та визначають нові завдання21 грудня 2018 року відбувся пленум Ічнянської районної організації профспілки працівників освіти і науки України. На заході було підбито підсумки виконання Угоди між відділом освіти, культури, молоді та спорту Ічнянської РДА Чернігівської області та районною організацією Профспілки.

Під час обговорення звіту голови Віри Савченко та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлани Нагорної, члени комітету піднімали ряд важливих питань. А саме:

  • про фінансування закладів освіти в частині проведення поточних ремонтів,
  • приведення штатних розписів закладів у відповідність,
  • про створення інклюзивної групи в закладі дошкільної освіти та інші.

На Ічнянщині підбивають підсумки року та визначають нові завданняГолова профспілкової організації Дружбинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Людмила Селюх висловила щиру людську вдячність Чернігівській обласній, районним організаціям Профспілки працівників освіти і науки України за підтримку, матеріальну допомогу у складній ситуації, яка склалася після вибухів на військових складах 6 арсеналу. А також від імені педагогічного колективу подякувала адміністрації та працівникам гімназії ім. Васильченка за створені умови для навчання дітей.

Такі добрі справи показують, коли ми разом — ми сильні.

Пленум прийняв постанову та поставив нові завдання перед профспілковими організаціями.

На Ічнянщині підбивають підсумки року та визначають нові завдання

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>