Молодість! Активність! Профспілка!Самe під таким гаслом зібрались профспілкові активісти з багатьох куточків України. 25–27 серпня 2017 року в історичному містечку Седнів, що на Чeрнігівщині, пройшов Перший чернігівський літній табір. Локація була обрана незвична – Седнівський кінний двір.

Літній табір МАП – це новий незвичайний формат заходів! Цей захід цілком відрізнявся від усіх подібних, що були до цього. Передусім, формою і місцем проведення.

Було проведено максимум практичних занять, квестів, ігор, спортивно-туристичних завдань. Тренінговий арсенал включав наступні теми: “Ідеї профспілки та ідеї молоді”, “Мотивація профспілкового членства (факти і довіра)”, “Робота із запереченнями членів профспілки”, “Організація власного робочого часу. Боротьба із хронофагами”, “Життєвий цикл організації та команди”.

За вечерею на свіжому повітрі подивилися і обговорили чудовий драматичний фільм “І програли бій” про боротьбу американських збирачів яблук за свої права. Учасники ночували в курінях на ліжках із сіна, готували собі вечерю на вогнищі. Усі тренінги відбувалися виключно на галявині під відкритим небом. Окрім того було чимало фізичних вправ.

Молодість! Активність! Профспілка!У навчанні брали участь представники різних профспілок, запрошені гості з інших регіонів України: Київ, Харків, Херсон, Кам’янець-Подільський, Шостка.

Чернігівську обласну організацію Профспілки працівників освіти і науки України представляли сім профспілкових активістів – студентів Чернігівського національного педагогічного та Ніжинського державного університетів. За ці три дні ми змогли згуртувались як представники профспілкової молоді Чернігівщини, створили майданчик для обміну досвідом, змотивувались на подальшу роботу і просто отримали заряд позитиву.

Ми були пeршими учасниками подібного заходу, тому хочу побажати Федерації профспілок Чернігівської області, команді Чeрнігівського Навчально-мeтодичного цeнтру щоб такий “Літній табір” став доброю традицією проведення навчання профспілкової молоді і дарував натхнeння учасникам, організаторам і трeнeрам! Окрeма подяка фонду “Солідарність бeз кордонів” Данської Профспілки 3F за фінансову підтримку.

Марина Ячна
голова первинної профспілкової організації студентів Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка

Молодість! Активність! Профспілка!

Молодість! Активність! Профспілка!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>