Багатим на події видався пленум Щорської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Район приєднався до числа інших, де вже укладено нові угоди між районними відділами освіти та районними організаціями Профспілки. До того ж, контролювати виконання документу буде вже новий керманич районної профспілки — Костянтин Шевченко.

До участі у заході були запрошені Володимир Карпенко — заступник голови Щорської районної державної адміністрації та Тетяна Матвеєва — голова Чернігівської обласної організації Профспілки.

На пленумі районної організації був розглянутий звіт по виконанню угоди за попередні роки. Звітувались обидві сторони соціального партнерства Алла Біба — начальник відділу освіти райдержадміністрації та Марія Весела — голова районної організації Профспілки.

В ході обговорення було відзначено ті переваги, що несе в собі така форма соціального партнерства як укладення районних угод. На користь цього свідчать позитивні здобутки, досягнуті в ході реалізації положень обласної та інших районних угод. Так, за останні чотири роки завдяки дії обласної Угоди, територіальних угод і колективних договорів сума коштів, витрачених на запровадження не передбачених законодавством пільг та виплат працівникам, склала більше 13 млн. грн. Окрім того, розділ «Зайнятість» обласної та районних угод дав змогу не допускати в навчальних закладах масових вивільнень працюючих і економічно та соціально необґрунтованого реформування системи освіти області.

Положення нової угоди передбачають надання різних видів доплат, додаткових відпусток , в т.ч. головам первинних профспілкових організацій, доплату за роботу в нічний час в розмірі 40%, виплату винагороди до Дня працівників освіти та багато іншого.

Підсумовуючи засідання пленуму, присутні висловили слова подяки Марії Веселій, попередній голові Щорської районної організації Профспілки та побажали їй успіхів у майбутній трудовій діяльності.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>