Контроль за дотриманням законодавства з охорони праці — один з пріоритетів Профспілки З періодичністю в три роки лідери структурних ланок Чернігівської обласної організації Профспілки підтверджують свої повноваження представників Профспілки з питань охорони праці при здачі іспитів після проходження курсу навчання.

Ось і цього року 37 слухачів курсів пройшли перевірку знань та отримали відповідні посвідчення. Це дасть право профспілковим лідерам на здійснення громадського контролю у сфері охорони праці та участь у розслідуванні нещасних випадків.

Навчання традиційно проходило в Чернігівському НМЦ профспілок. У важливому заході взяли участь практично усі голови районних, міських організацій, голови первинних профспілкових організацій працівників вищих та професійно-технічних навчальних закладів, працівники апарату комітету обласної організації Профспілки.

Контроль за дотриманням законодавства з охорони праці — один з пріоритетів ПрофспілкиЗвертаючись до учасників, лідер обласної організації Тетяна Матвеєва наголосила: “Саме від знань та компетенції профспілкового лідера багато в чому залежить чи буде гідно представлено інтереси працюючих у сфері безпеки праці, а значить збережено здоров’я та життя наших спілчан”.

Протягом занять слухачі повністю засвоїли програму навчання, в яку були включені питання громадського контролю і державного нагляду за додержанням законодавства про охорону праці, атестації робочих місць, розслідування та облік нещасних випадків, організації роботи з охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки в установах і закладах освіти та багато інших.

Навчання на курсах проводили фахівці управління Державної служби з питань праці у Чернігівській області, Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, управління освіти і науки Чернігівської державної обласної адміністрації, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Чернігові та інші кваліфіковані викладачі.

За підсумками навчання профспілкові лідери склали іспити і отримали посвідчення.

Контроль за дотриманням законодавства з охорони праці — один з пріоритетів Профспілки

Контроль за дотриманням законодавства з охорони праці — один з пріоритетів Профспілки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>