Ключові питання семінару: збереження соціальних стандартів працівників галузі та звітно-виборна кампанія в ПрофспілціНа початку нового навчального року Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України провела семінар з найактуальніших питань поточної діяльності. До них, в першу чергу, відносяться: дотримання прав працюючих в умовах жорсткої економії державних коштів, а також підготовка до звітів і виборів в організації.

Розпочала семінар голова обласної організації Профспілки Тетяна Матвеєва. Перше і найголовніше питання її виступу — недопущення зниження соціальних стандартів працівників освіти. Лідер організації окреслила ситуацію в розрізі районів щодо дотримання прав працюючих та організації належного навчально-виховного процесу.

Ключові питання семінару: збереження соціальних стандартів працівників галузі та звітно-виборна кампанія в ПрофспілціТетяна Матвеєва розповіла про зусилля всіх ланок Профспілки, що направлені на мінімізацію негативних наслідків скорочення державних витрат. Також вона наголосила, що стан законодавчої бази в державі на сьогоднішній день міг бути ще гіршим, якби не принципова позиція Профспілки по відстоюванню прав працюючих. “Профспілка і надалі буде принциповою в питаннях недопущення збільшення норми педагогічного навантаження вчителів, збільшення нормативу наповнюваності класів, скорочення чисельності працівників освіти” — запевнила Тетяна Матвеєва.

Ключові питання семінару: збереження соціальних стандартів працівників галузі та звітно-виборна кампанія в ПрофспілціУ структурних ланках обласної організації Профспілки іде звітно-виборна кампанія. Незабаром розпочнуться звітно-виборні конференції територіальних організацій. Саме цьому питанню присвятила другу частину семінару Ніна Дудка — заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки. Разом з учасниками вона розібрала усі проблемні питання підготовки звітно-виборних конференцій в організаціях Профспілки. Профспілкові лідери обговорили інструкцію ЦК Профспілки, щодо проведення звітів і виборів, а також новий методичний посібник обласної організації Профспілки з цього питання.

На семінарі було також оголошено про входження нових структурних ланок до Чернігівської обласної організації Профспілки, а саме: первинних профспілкових організацій Чернігівського професійного ліцею деревообробної промисловості (голова — Юрій Гончар) та Чернігівського професійного ліцею побуту (голова — Ніна Іванова).

Ключові питання семінару: збереження соціальних стандартів працівників галузі та звітно-виборна кампанія в Профспілці
Ключові питання семінару: збереження соціальних стандартів працівників галузі та звітно-виборна кампанія в Профспілці

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>