business man financial inspector and secretary making report, caПрофспілка вдруге звернулася до Комітету з питань освіти, науки та інновацій з приводу необхідності скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1412-р яким передбачається примусове виділення зі складу закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, що є їх структурними підрозділами, та передачі їх на фінансування з місцевих бюджетів.

У попередньому листі Профспілка вимагала скасування цього розпорядження Кабміну як такого, що не відповідає нормам Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про фахову передвищу освіту», з відповідними обґрунтуваннями.

На адресу Профспілки надійшла відповідь з Мінюсту, яке розглядало це, скероване Комітетом, звернення до Кабінету Міністрів України, за дорученням його Секретаріату Кабінету.

У листі від 30.03.2020 Міністерство юстиції повідомляє, що порушене питання не належить до його компетенції.

Водночас зазначається, що відповідно до пункту 38 Правил підготовки проектів актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Уряду № 870, проект акта про скасування акта Кабінету Міністрів України готується у разі його невідповідності законам України та у разі прийняття його з перевищенням повноважень Кабінету Міністрів України.

Профспілкою висловлено сподівання на вжиття Комітетом більш дієвих заходів для скасування зазначеного розпорядження Кабінету Міністрів України.

Завантажити документ komtet-vru_-kmu-1412

Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>