Щорічно 7 жовтня світова та українська спільнота відзначають Всесвітній день дій за гідну працю, встановлений в 2008 році за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок.

У цей день трудящі всього світу за підтримки державних органів влади проводять заходи, спрямовані на популяризацію гідної (високопродуктивної) праці, яка гарантує належний рівень оплати в умовах свободи та недискримінації, як основи достойного соціально-економічного розвитку держави.

Президія Федерації профспілок України прийняла Звернення з нагоди Всесвітній день дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю.

ФПУ також закликає громадськість та владу шляхом організації публічних заходів, інформаційних акцій взяти участь у відзначенні Дня дій за гідну працю з метою привернення уваги до необхідності спільного створення в Україні гідних умов життя.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>