Формування позитивного іміджу Профспілки – запорука збільшення профспілкового членства20 червня відбулося засідання президії комітету Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Президія розглянула питання формування позитивного іміджу Профспілки шляхом використання сучасних методів та інструментів комунікацій профспілковими організаціями Борзнянського району.

Це питання сьогодні дуже актуальне, адже розвиток інформаційних технологій дозволив якісно змінити процес розповсюдження інформації. Нові засоби зв’язку дозволяють здійснювати обмін думками між людьми, часто неможливий поза електронної комунікації. Розуміючи такі зміни у наданні інформаційних послуг, обласна організація та її організаційні ланки намагаються використовувати інформаційні технології у посиленні іміджу Профспілки.

Формування позитивного іміджу Профспілки – запорука збільшення профспілкового членстваТак, Борзнянська районна організація з метою налагодження інформаційних зв’язків з профспілковим активом створила у Viber закриту групу «Профспілка освітян», до якої входять голови профспілкових організацій навчальних закладів Борзнянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки. Сюди вносяться консультативні інформації, інформація про проведення різноманітних заходів, семінарів тощо.

Голова районної організації постійно поширює інформацію у соціальній мережі Фейсбук. Одночасно інформацію отримує велика група людей.

Одним із пріоритетних напрямів роботи у Борзнянській районній організації є робота з профспілковим активом та його навчання як невід’ємна складова інформаційної роботи. В організації працюють профспілкові гуртки для рядових членів Профспілки.

Одним із методів комунікації для підняття іміджу організації є інформування трудових колективів безпосередньо на місцях за участі голови районної організації Профспілки, проведення днів райкому в первинних профспілкових організаціях, участь його у засіданнях профкомів та профспілкових зборах. Носіями інформації є також профспілкові стенди, які є у кожному закладі.

На імідж Профспілки також впливає робота усіх ланок районної організації по соціально-економічному захисту членів Профспілки, інформація про яку вчасно доноситься до рядових членів Профспілки. Комітетом районної організації та первинними профспілковими організаціями за минулий рік було надіслано 32 звернення до органів влади з приводу невиплати заробітної плати, порушення соціально-економічних прав членів Профспілки.

Формування позитивного іміджу Профспілки – запорука збільшення профспілкового членстваУ 2018 році виник колективний трудовий спір між Борзнянською міською радою та первинними профспілковими організаціями закладів дошкільної освіти, підпорядкованими міській раді, щодо заборгованості із заробітної плати. При підтримці районного комітету та комітету обласної організації вдалося домогтися виплати всієї заборгованості.

Саме вступ до колективного трудового спору, посилення інформаційної діяльності та комунікацій зупинив вихід із членів Профспілки у зазначених закладах.

Водночас, члени президії відмітили, що є ряд питань, на які необхідно звернути увагу усім ланкам районної організації. Головним принципом інформаційного забезпечення діяльності райкому Профспілки, первинних організацій повинна стати максимальна оперативність, гласність у пропаганді профспілкових ідей і завдань, досягнень Профспілки у питаннях захисту спілчан.

Президія розглянула стан виплати відпускних, заробітної плати працівникам закладів освіти, скорочення штатів в навчальних закладах та ще ряд питань організаційної, фінансової роботи і прийняла відповідні рішення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>