День знань відкрив світ пізнанняДень знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи, тих, хто прийшов до школи зі своїми дітьми чи онуками, тих, хто щоденно віддає свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини.

Традиційно на першовересень до шкіл Козелеччини завітали гості. Білейківська ЗОШ I-IIIступенів гостинно зустріла своїх вихованців, учителів, батьків та шановних гостей – голову Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Матвеєву Тетяну Анатоліївну, голову Козелецької районної організації Профспілки працівників освіти України Бобруйко Надію Володимирівну, голову сільської ради Степанця Володимира Григоровича, отця Максима.

Директор школи Бобровник Світлана Миколаївна, у минулому голова первинної профспілкової організації, переможець районного та обласного конкурсу на кращу первинку 2013р., переможець районного та обласного конкурсу «Жінка року-2013» в номінації «Громадський діяч», у своєму вітальному виступі подякувала всім працівникам навчального закладу, батькам, спонсорам за якісну підготовку школи до нового навчального року та побажала присутнім невичерпної енергії, міцного здоров’я, високих досягнень у праці та навчанні, творчої наснаги, натхненних думок, витривалості, сил, щирих почуттів та успіхів у роботі.

День знань відкрив світ пізнання«Кожен з нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву «школа». І полинуть тоді думки приємні, життєрадісні, защемить серце, бо згадуєш соє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників – учителів», – такими слова розпочала свій вітальній виступ Матвеєва Т.А. Тетяна Анатоліївна висловила щирі слова вдячності учителям за самовіддану працю, за бездоганне виконання відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Першокласникам побажала любити рідну мову і землю, поважати працю і знання, а одинадцятикласникам – берегти у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки писати і читати, а й основам великої науки – життя.

На згадку про цю зустріч Голова обласного комітету Профспілки вручила учнівському та педагогічному колективам цінний подарунок.

Надія Бобруйко
голова Козелецької районної організації Профспілки працівників освіти України

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>