Чернігівці - серед переможців освітянських змагань з волейболу!Яскравими емоціями, щирою радістю та фотографуванням щасливих переможців завершилася офіційна церемонія урочистого закриття Всеукраїнських змагань з волейболу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, які відбувалися у Києві 8-10 листопада 2018 року.

Усі три дні спортсмени змагалися у двох лігах – «А» і «Б» (ліга «А» – команди зі складу працівників закладів освіти, ліга «Б» – особи, які навчаються) за звання переможців, а також золоті кубки та грошові винагороди від організатора – Профспілки працівників освіти і науки України. Приємно, що представники Чернігівщини стали одними з тріумфаторів турніру!

Чернігівці - серед переможців освітянських змагань з волейболу!У змаганнях з волейболу взяли участь понад 150 представників освітніх закладів та студентів закладів вищої освіти – членів Профспілки – із тринадцями регіонів України. Серед них: 66 вчителів ЗНЗ, 6 директорів та заступників директорів шкіл та ДЮСШ, 14 викладачів та доцентів закладів вищої освіти, 9 тренерів ДЮСШ; 8 працівників позашкільних закладів, 3 працівники дошкільних закладів, 5 профспілкових лідери, 36 студенти закладів вищої освіти.

Слова привітання на урочистостях виголосили заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко, головний суддя змагань Сергій Лемещук та директор ЗОШ № 104, яка гостинно приймала змагання, Юрій Ніцу.

Нагородження розпочалося з особистих досягнень кращих учасників Всеукраїнських змагань з волейболу.

Так, кращим гравцем – догравальником членами Головної суддівської колегії у лізі «Б» визнано Таїсію Кравчук з команди Чернігівської області, а от кращим блокуючим став наш земляк Дмитро Шаповал. Усіх відзначених гравців нагороджено дипломами, статуетками та подарунками.

Чернігівці - серед переможців освітянських змагань з волейболу!І, нарешті, переможне золото та I місце у Всеукраїнських змаганнях з волейболу у лізі «Б» здобула команда Чернігівської області – команда Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Усі команди-переможці нагороджено кубками, дипломами, гравців команд – медалями та грошовими преміями у розмірі 3500, 4000 та 5000 гривень відповідно.

Чернігівська обласна організація Профспілки щиро вітає наших студентів – переможців із успіхом у всеукраїнському спортивному святі. Дякуємо за чудову гру та бажаємо досягнення нових вершин!

За матеріалами прес-служби Профспілки працівників освіти і науки України

Чернігівці - серед переможців освітянських змагань з волейболу!

Чернігівці - серед переможців освітянських змагань з волейболу!

Чернігівці - серед переможців освітянських змагань з волейболу!

Чернігівці - серед переможців освітянських змагань з волейболу!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>