Чернігівські освітяни тріумфують на Міжнародній спартакіаді в Болгарії!На початку липня 2018 року у Республіці Болгарія традиційно відбулася XIV Міжнародна спартакіада вчителів. Цьогоріч у спортивному святі взяли участь команди з 6 країн – власне з Болгарії, Польщі, Румунії, України, Азербайджану та Таджикистану. Загалом – понад 550 учасників із 27 команд.

Програма міжнародної спартакіади включала змагання із 10 видів спорту: плавання, шахи, настільний теніс, міні-футбол, пляжний волейбол, вуличний баскетбол, дартс, бридж, петанк, перетягування канату.

Команда від Профспілки освітян України уже вп’яте бере участь у міжнародних змаганнях. Цьогоріч делегація українців із 26 осіб на чолі із заступником Голови Профспілки Любов Гарбаренко – взяли участь у 4-видах спорту, зокрема, це шахи, настільний теніс, міні-футбол та плавання.

Чернігівські освітяни тріумфують на Міжнародній спартакіаді в Болгарії!Команду України представляли члени Профспілки – вчителі шкіл, тренери-викладачі дитячих спортивних шкіл – переможці та призери всеукраїнських змагань з шахів із Одеської, Івано-Франківської, Чернігівської, Житомирської областей, з настільного тенісу (Одеська, Чернігівська, Київська області), з футзалу (команда-переможець Всеукраїнських змагань з футзалу у 2018 році із м. Запоріжжя), призери обласних змагань із плавання (команда із Закарпатської області).

Обласні організації Профспілки відповідально підійшли до вибору спортсменів – представників, тому результати змагань порадували і учасників команд, і направляючу сторону – ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

Так, у змаганнях із шахів українці взяли золото. І чоловіки і жінки – вибороли перші місця. А переможцями в особистому заліку стали Афлатун Мамедов – вчитель фізичного виховання Подільського НВК Одеської області – ІІІ місце та Євгенія Майборода тренер-викладач КДЮСШ № 1 м. Чернігова – І місце.

У змаганнях із міні-футболу наші освітяни посіли ІІ місце – це згуртована й дружна команда вчителів міста Запоріжжя, які показали майстерну гру й віртуозне володіння м’ячем на полі.

Чернігівські освітяни тріумфують на Міжнародній спартакіаді в Болгарії!Напруженими та цікавими були змагання із настільного тенісу. Тут українки вибороли командне ІІІ місце, а чоловіча команда посіла ІІ місце. Переможцями у особистому заліку стали Інна Білащенко – тренер-викладач КДЮСШ-№ 2 м. Чернігова (ІІ місце) та Олександр Буберенко – вчитель Біленківської ЗОШ м. Білгород-Дністровського району Одеської області (ІІ місце).

У змаганнях із плавання українці посіли шосте місце серед 27 команд-учасниць спартакіади.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України висловлює щиру вдячність організаторам змагань і особисто голові Профспілки болгарських вчителів – Янці Такевій за запрошення до участі та чудову організацію міжнародного спортивного свята.

Усім нашим спортсменам – шана і подяка за високий спортивний дух, майстерність та професійність, досягнення та перемоги. Ми пишаємося вами і бажаємо нових спортивних висот!