1562761087_img_20190703_210157

 

3-10 липня 2019 року у Болгарському курортному місті Албена відбулися XV Міжнародні змагання вчителів. Понад 500 учасників із 21 муніципалітету Болгарії, а також освітяне із Єгипту, Румунії, України та Таджикистану взяли участь у спартакіаді. Змагання проводилися з 10 видів спорту (плавання, шахи, настільний теніс, міні-футбол, пляжний волейбол, вуличний баскетбол, дартс, бридж, петанк, перетягування канату).
Збірна України цьогоріч складалася із 36 осіб з 11 регіонів (Донецька, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Херсонська, Чернігівська, Черкаська області та місто Київ). Українці змагалися за першість у шести видах спорту і за результатами змагань привезли на Батьківщину почесне третє місце, поступивши перше та друге господарям спартакіади, командам з Болгарії.
Чернігівець Олексій Молочко відзначився у категорії настільний теніс, посівши перше місце, як у особистому, так і у командному заліку!

1562761667_tens_1_m_cholov
Чернігівська обласна організація Профспілки освіти пишається земляком та вітає з успішною участю у престижних міжнародних змаганнях вчителів!

Tagged with:
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>