20210218_101115Президія комітету Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України ,  засідання якої відбулося  напередодні, розглянула ряд важливих питань діяльності організації. Були підведені підсумки Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах і закладах освіти області та визначені переможці регіонального етапу огляду-конкурсу І категорії у 2020 році.

Члени президії заслухали аналіз статистичного звіту, обговорили звіти правової служби , представника Профспілки з питань охорони праці та  виконання бюджету комітету обласної організації за 2020 рік.

Наступним важливим питанням  було обговорення здійснення Програми оздоровлення та відпочинку членів Профспілки обласної організації та членів їх сімей у 2021 році в умовах пандемії. Прийнято рішення зробити відповідні замовлення та придбати путівки для дорослих у пансіонат «Пролісок» м. Трускавець , санаторій «Авангард» м. Немирів, для дорослих і дітей у Менський санаторій «Остреч», та  здійснювати  оздоровлення дітей у оздоровчих таборах згідно замовлень від організаційних ланок у залежності від епідеміологічної ситуації.

Президія затвердила нове Положення про призначення стипендії комітету обласної організації Профспілки кращим профспілковим активістам-студентам та призначила 7 стипендій обкому Профспілки за підсумками зимової сесії.

У зв’язку  з тим, що відбувається формування структури обласної організації в умовах змін адміністративно-територіального устрою і створення нових первинних профспілкових організацій територіальних громад, президія своїм  рішенням взяла на облік до Чернігівської обласної організації Профспілки 9 новостворених сільських, селищних первинних профспілкових організацій громад.

Члени президії розглянули ряд фінансових питань і   прийняли рішення з метою підвищення престижності професії педагога – члена Профспілки   надати грошову винагороду  учасникам фінального етапу другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».

Президія розглянула  інші  робочі  питання і прийняла відповідні рішення.

20210218_101210

20210218_101245

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>