Робота бухгалтера в профспілковій організації вимагає високого професіоналізму та відповідальності. Для розвитку цих та інших якостей в Чернігівській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України проводиться постійнодіючий семінар для бухгалтерів районних, міських та первинних профспілкових організацій.

Протягом чергового навчального семінару учасники розглянули питання утримання прибуткового податку на доходи фізичних осіб та складання форми 1-ДФ, нарахування єдиного соціального внеску та подання відповідної звітності. Також була проведена лекція щодо загальних питань бухгалтерського обліку в профспілковій організації.

В якості викладачів на навчання були залучені представники Державної податкової інспекції в м. Чернігові, Пенсійного фонду у м. Чернігові та Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>