Відповідно до плану роботи 5-8 лютого працівники Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України здійснювали підготовку на засідання президії питання “Про дотримання прав членів Профспілки при застосуванні нового Типового положення про атестацію педагогічних працівників”.

Працівники обласної організації Профспілки із залученням членів обкому з Бахмацької, Варвинської, Ніжинської районних та Прилуцької міської організацій відвідали 25 навчальних закладів Борзнянщини, вивчаючи правильність застосування Типового положення про атестацію педагогічних працівників на місцях, переваги та недоліки нового документа, проблеми, що виникають при його практичному застосуванні.

За підсумками проведеної роботи відбулося навчання з головами первинних профспілкових організацій та керівниками навчальних закладів району. У навчанні взяли участь Тетяна Матвеєва — голова обласної організації Профспілки та Олексій Лугина — юрисконсульт організації, Василь Глузд — начальник відділу вищих навчальних закладів, наукової та кадрової роботи управління освіти і науки обласної державної адміністрації. Проведенню навчання сприяли керівники освіти району: Лідія Ярошенко — начальник відділу освіти Борзнянської райдержадміністрації та Валентина Тесленко — голова Борзнянської районної організації Профспілки.

У своєму виступі Василь Глузд надав роз’яснення щодо застосування Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Продовжуючи семінар, Олексій Лугина зупинився на практичних аспектах цього питання, які були виявлені під час відвідання навчальних закладів району. Про найбільш актуальні освітянські проблеми, а також про роботу, яку проводять профспілкові організації усіх рівнів по їх вирішенню розповіла у своєму виступі Тетяна Матвеєва. Також виступаючі відповіли на питання учасників семінару.

Голова обласної організації Профспілки Тетяна Матвеєва мала зустріч з головою Борзнянської райдержадміністрації Анатолієм Дроботом, під час якої піднімались важливі питання галузі освіти, зокрема, її фінансування, підвезення педагогічних працівників сільської місцевості та ін.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>