9 жовтня 2014 року Київський апеляційний адміністративний суд розгляне апеляційну скаргу Профспілки працівників освіти і науки України на ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 20 травня 2014 року про забезпечення позову у справі про визнання протиправними та скасування постанов КМУ від 25.03.2014 № 88 та № 89 (про надбавки за престижність праці та особливі умови праці).

Профспілка наполягає на зупиненні дії оскаржуваних постанов Уряду, як таких, що суперечать Конституції України, міжнародно-правовим нормам, діючому законодавству України та порушують права освітян на належні умови праці та гідну заробітну плату.

Суд апеляційної інстанції розгляне вимогу Профспілки про скасування ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва від 20.05.2014 щодо відмови вжиття заходів забезпечення позову та задоволення клопотання про зупинення дії оскаржуваних постанов Уряду.

Судове засідання відбудеться 9 жовтня 2014 р. о 14 годині 50 хвилин за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30, зал № 3.

Юридичний відділ ЦК Профспілки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>