1605474092_29-2В україномовному виданні робочих матеріалів Організації економічного співробітництва та розвитку, що з’явилися англійською мовою у липні 2020 року, зосереджено увагу на проблемах, з якими стикнулися системи освіти в усьому світі в час гострої фази кризової ситуації, пов’язаної з COVID-19 навесні 2020 року.

Матеріали підготовлені фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти. Це україномовне видання адресоване широкому колу освітян – від осіб, які приймають управлінські рішення на найвищому рівні, до керівників закладів освіти і вчителів-практиків.

У цьому документі автори запропонували набір загальних рекомендацій, зроблених на підставі узагальнення досвіду «поведінки» освітніх систем багатьох країн у складних умовах. Ці питання-дороговкази можуть надати інформацію про те, як розробити середньострокові освітні стратегії, та, у більш широкому плані, сприяти формуванню стійкості шкільних систем до потенційних надзвичайних ситуацій у галузі освіти.

 

Завантажити документ vidpovidi-osvity-na-covid-19_ost.pdf [6,58 Mb][15] Завантажити Переглянути документ онлайн

За матеріалами – Українського центру оцінювання якості освіти

Tagged with:
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>